Proszę czekać
Polityka prywatności serwisu ADRESUJ.COM 
Polityka prywatności.

Operatorem serwisu ADRESUJ.COM (zwanego dalej Serwisem), a zarazem podmiotem przechowującym i przetwarzającym dane osobowe Użytkowników Serwisu jest firma PI-DIRECT (nazwa skrócona JP-DIRECT) z siedzibą w Warszawie, zwana dalej Operatorem.

Dane Użytkownika, są przetwarzane w zakresie niezbędnym do przeprowadzania prawidłowych transakcji w Serwisie. W szczególności dane Użytkowników wykorzystywane są w procesie rejestracji domen internetowych, generowania faktur oraz obsługi płatności.

Dane osobowe Użytkowników będących osobami fizycznymi, będą ukryte w ogólnodostępnej bazie danych (WHOIS) NASK. Ujawnienie tych danych odbywa się wyłącznie na prośbę Użytkownika.

Operator nie udostępnia w części ani w całości danych osobowych Użytkowników. Dane mogą być ujawnione wyłącznie w sytuacji, gdy udostępnienie danych jest wymagane przez obowiązujące przepisy prawa lub na wyraźną dyspozycję Użytkownika.

Na żądanie Użytkownika, dane osobowe zostaną usunięte przez Operatora niezwłocznie.
Aktualności
01.01.2011
Zespół ADRESUJ.COM życzy wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2011! Jednocześnie informujemy, że z powodu zwiększenia stawki VAT do 23 % ceny w modułach płatności zostały zaktualizowane wg.nowych przepisów; ceny w cenniku zostaną uzupełnione wkrótce.
05.10.2011
Załoga ADRESUJ.COM SLAM RACING startuje w prestiżowych regatach Pucharu Świata na Bermudach - Bermuda Gold Cup. Jest to dopiero drugi start Polaków w 103-letniej historii regat, na liście startowej pojawiła sie sama czołówka żeglarzy naszego globu - wielokrotni Mistrzowie Olimpijscy i Świata. Start polskiej załogi ADRESUJ.COM SLAM RACING to olbrzymia nobilitacja. Więcej informacji na onet.pl i eurosport.pl:
sport.onet.pl
eurosport.pl
3-24.07.2010
Firma PI-DIRECT, operator serwisu ADRESUJ.COM prowadzi obługę medialną Gdynia Sailing Days - cyklu regat, min.Mistrzostw Europy,Pucharu Świata,Mistrzostw Polski. Zapraszamy na stronę: gdyniasailingdays.org
12.07.2010
ADRESUJ.COM Sailing Team został Mistrzem Polski w żeglarskiej klasie 505!!! Gratulujemy!
Więcej informacji: sport.trojmiasto.pl
20.06.2010
Polish Match Tour / ADRESUJ.COM Sailing Team zajął 5 miejsce w regatach Pucharu Świata w Match Racingu - Estonia Open Match Race
Więcej informacji:
* zagle.com.pl
* sails.pl
31.05.2010
Firma PI-DIRECT, operator serwisu ADRESUJ.COM z radością współorganizowała IV Regaty - Memoriał Kpt.Jacka Pawluka.
Więcej informacji http://memorialjacka.pl